Imiona dla Dzieci

Home / Porady / Imiona dla Dzieci

numerologia-imion-9-7131901

Liczba 9 w numerologii imion

W numerologii liczba 9 jest liczbą zakończenia cyklu. 9 kończy to co zaczęły numery występujące przed nią. Dziewiatka reprezentuje wyosko rozwiniętą intuicję i duchowość. Posiada też wyjątkowo szeroki wachlarz możliwości, uosabiając wszystkie pozytywne cechy poprzedzających ją liczb.

numerologia-imion-8-1640998

W numerologii, 8 jest liczba przywództwa, sukcesu i pieniędzy. 8 jest podziwiana przez ludzi, zawsze na widoku. Numerologiczna 8 reprezentuje wytrwałość i pozostanie na raz obranym kursie. Jednak w przypadku 8 siły numerologiczne mogą  zadziałać w dwie strony: albo niesamowity sukces lub kompletny upadek.

numerologia-imion-7-6236495

W numerologii, numer 7 oznacza introspekcję i potwierdzenie uniwersalnych prawd. 7 jest liczbą jednostek poszukujących wiedzy w samotności.
Gdziekolwiek 7 pojawi się może wchodzić w grę mistycyzm. Siedem jest uważana za liczbę, która łączy niebo i ziemię. Przyjmuje się, że 7 to liczba Boga.

numerologia-imion-6-2913948

W numerologii liczba 6 reprezentuje wychowanie, miłość, troskliwość, opiekuńczość. 6 jest przypisana miłości i małżeństwu i wszystkim połączeniom w ogólności. Reprezentuje wszystkie formy miłości i ta siła dominuje na jej drodze życia. Stabilizuje swoją drogę życiową pomagając innym, jednocześnie ucząc się jak wiele może dać i co powinna wziąć w zamian.

numerologia-imion-5-2278983

W numerologii liczba 5 reprezentuje zmiany, możliwości, nowe szanse oraz przygody. Za piątka nieodmiennie podąża ryzyko oraz ogromne pokłady zmysłowości. Tam, gdzie znajdzie się 5 jest też wolna wola i odkrywanie rzeczywistości – meterialnego świata. Poza tym numerologia piatek mówi nam, że w ich towarzystwie nie można się nudzić, bezczynność jest dla 5 najgorszą z możliwych sytuacji, 5 najlepiej czuje się w akcji, niosąc ze sobą pokłady energii i optymizmu.

numerologia-imion-4-5382044

W numerologii liczba 4 reprezentuje stabilność, tradycjonalizm, praktyczność i autorytet. Czwórka zawsze ma na uwadze dobrą organizację i dyscyplinę. Życiowa droga 4 jest naznaczona mozolną ciężką pracą, wykonywaną systematycznie. Zawsze zbuduje solidne postawy, które inni będą mogli kontynuować. 4 rzadko działa impulsywnie i jest skoncentrowana na szczegółach, porządku i systematycznym podejściu. Można się spodziewać że 4 będzie punktualna i akuratna.

numerologia-imion-3-6664377

W numerologii liczba 3 reprezentuje optymizm, energię, wyobraźnię i rozrywkę. Trójka jest też liczbą wszelkiego rodzaju twórczości. Za numerologiczną 3 stoi ogromna siła, która pozwala jej tworzyć rzeczy odkrywcze, piękne, wyjątkowe. 3 ma ogromną wyobraźnię a swoją twórczością jest w stanie zarazić innych. Przekazuje ludziom ogromne dawki pozytywnej energii oraz optymizm.

numerologia-imion-2-7109650

W numerologii liczba dwa jest liczbą kompromisu, współpracy, dyplomacji i mediacji. Dwójka w swoim życiu będzie zawsze poszukiwała równowagi. W sytuacja konfliktowych odnajdzie się w roli mediatora, starając się uzyskać kompromis. 2 jest doskonałym członkiem zespołu lub partnerem, potrafi zjednoczyć wszystkich w drodze do obranego celu. Dwójka sprawdza się doskonale tam gdzie istnieje potrzeba dyplomacji i taktu. Analiza danych i obserwacja jest także mocną stroną numerologicznej 2.

numerologia-imion-1-8893737

Jedynka oznacza nieustający rozwój i postęp indywidualizmu, siły woli, umiejętności podejmowania trafnych decyzji. Jedynka urodziła się po to, żeby zostać przywódcą – liderem. Numer imienia 1 oznacza nowy początek, aktywność i dążenie do władzy. Jedynka jest też  pionierem i odkrywcą.

numerologia-imion-11-6972996

 11 określa się często jako “duchowych posłańców”. Oznacza to, że życiowym celem 11 jest zrozumienia i ogarnięcie tajemnic duchowości. Zadaniem 11 jest także dzielenie się wiedzą i zrozumieniem zdobytym w tej mistycznej materii.